044 599 2277
info@aps-law.org
Нові правила виїзду дітей за кордон
До Сімейного кодексу внесені зміни. Той із батьків, з яким проживає дитина зможе самостійно вирішувати питання тимчасового виїзду дитини за межі України. Це передбачено Законом № 2475-VIII щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на…

До Сімейного кодексу внесені зміни.
Той із батьків, з яким проживає дитина зможе самостійно вирішувати питання тимчасового виїзду дитини за межі України.

Це передбачено Законом № 2475-VIII щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання.

З 28 серпня можна буде без згоди того із батьків, хто проживає окремо на місяць вивезти дитину за кордон не лише на відпочинок, навчання і лікування, а також і з метою участі в дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах, у тому числі у складі організованої групи дітей. Іншому із батьків, який не ухиляється та належно виконує батьківські обов`язки слід направити рекомендованого листа (якщо відоме місце проживання), вказавши, мету виїзду, державу прямування та відповідний часовий проміжок перебування у цій країні.

Той із батьків, хто проживає з дитиною може самостійно вирішити питання виїзду дитини за кордон більше ніж на місяць, у разі:

– заборгованості зі сплати аліментів за 4 місяці (підтвердженої довідкою);
–  заборгованості зі сплати аліментів за 3 місяці, якщо аліменти сплачуються на утримання дитини з інвалідністю, дитини, яка хворіє на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку (інші тяжкі захворювання),  або на утримання дитини, яка отримала важкі травми, що вимагає трансплантації органу, паліативної допомоги, що підтверджується лікувально-консультативною комісією.

Той з батьків, хто проживає окремо і належно виконує батьківські обов`язки, а також не має заборгованості зі сплати аліментів може вивезти дитину до іншої країни, за наявності нотаріально посвідченої згоди другого з батьків. Аби отримати таку згоду необхідно направити рекомендованого листа із повідомленням про вручення тому із батьків, з яким проживає дитина.

Якщо дозвіл не наданий протягом 10 днів, треба звернутися до суду із заявою про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди другого із батьків.

За консультацією звертайтеся до нас за телефоном: 0445992277

публікації за темою
Коротко про головне в банкрутстві фізичних осіб
Часті питання про банкрутство фізичних осіб ЯкЧасті питання про банкрутство фізичних осіб Як…
Читати далі ...
Що там зі 130тою КУпАП?
На офіційному сайті Верховної Ради України На офіційному сайті Верховної Ради України…
Читати далі ...
Запрацював оновлений ЄДР
З 11 серпня 2020 року введено в промислову експлуатаціюЗ 11 серпня 2020 року введено в промислову експлуатацію…
Читати далі ...
044 599 2277
info@aps-law.org
Всі права захищені. Будь-яке копіювання повинно супроводжуватись зворотнім посиланням на сайт.
Розроблено webworks.com.ua

Замовте дзвінок!

Ми передзвонимо рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад: 093 000 00 00
Ваше повідомлення успішно доставлене!