044 599 2277
info@aps-law.org
ТОП-5 новинок законодавства 2019 року
В новому році в Україні набрали чинності такі важливі акти законодавства, як : Збільшення розмірів мінімальної заробітної плати. Збільшення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Збільшення строків подачі платником податків контролюючому органу,…

В новому році в Україні набрали чинності такі важливі акти законодавства, як :

Збільшено розмір мінімальної заробітної плати

Ст.8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальну заробітну плату в наступному році встановлено:

Збільшено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб

В 2018 році прожитковий мінімум для працездатних осіб становив 1762 гривні. В поточному році цей показник було збільшено до 1921 гривні.

Відповідно в 2019 році зросли і ставки судового збору. Так, за подачу позову майнового характеру юридична особа повинна буде сплатити не менше 1921 гривні та не більше 672 350 гривень (у 2018 році ці показники становили, відповідно, 1762 гривні та 616 700 гривень). Скласти позовну заяву і вирахувати судовий збір допоможуть юристи ЮК «Альянс Правових Сил»

Збільшено строк подачі платником податків контролюючому органу, який проводив перевірку, заперечень на акт перевірки та/або додаткових документів

Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» передбачено, що з 1 січня 2019 року платника податків має право подати контролюючому органу, що проводив перевірку, заперечення та/або додаткові документи, які підтверджують показники податкової звітності, протягом 10 робочих днів, наступних за днем отримання акту перевірки. Минулого року цей строк становив 5 днів.

Збільшено строків оскарження рішень контролюючих органів

Згідно з редакцією п.56.3 ст.56 ПК України 2018 року оскаржити рішення контролюючого органу, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень такого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, можна до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання оскаржуваного рішення.

Закон №2628 змінив цей строк на десять робочих днів.

Фіксація судових засідань у кримінальних провадженнях не лише звуко-, а й відеозаписувальними технічними засобами.

Нова редакція ч.5 ст.27 Кримінального процесуального кодексу України передбачає: «Під час судового розгляду та у випадках, передбачених цим Кодексом, під час досудового розслідування забезпечується повне фіксування судового засідання та процесуальних дій за допомогою звуко- та відеозаписувальних технічних засобів. Офіційним записом судового засідання є лише технічний запис, здійснений судом у порядку, передбаченому цим Кодексом».

Юридична компанія Київ, надасть якісні юридичні послуги з правового питання будь-якої складності.

Юридична консультація за телефоном(044) 599 22 77

публікації за темою
Коротко про головне в банкрутстві фізичних осіб
Часті питання про банкрутство фізичних осіб ЯкЧасті питання про банкрутство фізичних осіб Як…
Читати далі ...
Що там зі 130тою КУпАП?
На офіційному сайті Верховної Ради України На офіційному сайті Верховної Ради України…
Читати далі ...
Запрацював оновлений ЄДР
З 11 серпня 2020 року введено в промислову експлуатаціюЗ 11 серпня 2020 року введено в промислову експлуатацію…
Читати далі ...
044 599 2277
info@aps-law.org
Всі права захищені. Будь-яке копіювання повинно супроводжуватись зворотнім посиланням на сайт.
Розроблено webworks.com.ua

Замовте дзвінок!

Ми передзвонимо рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад: 093 000 00 00
Ваше повідомлення успішно доставлене!